Onze medewerkers

Jan Clerckx 

Makelaar in de verzekeringen

jan@verzekeringendiest.be

013/ 31 12 35 

0475/ 54 65 21

Laurence Hermans 

Administratief bediende

laurence@verzekeringendiest.be

013/ 31 12 35

Greet Clerckx 

Boekhouding & schade 

greet@verzekeringendiest.be

013/ 31 12 35

Daniel Cienszkowski

Commercieel medewerker kredieten 

daniel@verzekeringendiest.be

013/ 31 12 35

0478/ 71 99 91

Paul Helsen 

Commercieel medewerker beleggingen & leven

paul@verzekeringendiest.be

013/ 31 12 35

0471/ 74 12 63

Kris De Wandelaer

Commercieel medewerker verzekeringen 

kris@verzekeringendiest.be

013/ 31 12 35

0496/ 59 06 09 

Wannes Laleman

Makelaar in de verzekeringen

wannes@verzekeringendiest.be

013/ 31 12 35

Dries Laleman

Financieel adviseur 

dries@verzekeringendiest.be

013/ 31 12 35

Anne Nekkebroeck

Schadebeheer

anne@verzekeringendiest.be

013/ 31 12 35

Monika Vandyck

Boekhouding 

monika@verzekeringendiest.be

013/ 31 12 35