Onze medewerkers

Jan Clerckx 

Zaakvoerder 

jan@clerckxverzekering.be

013/ 31 12 35 

0475/ 54 65 21

Laurence Hermans 

Administratief bediende

laurence@clerckxverzekering.be

013/ 31 12 35

Greet Clerckx 

Boekhouding & schade 

greet@clerckxverzekering.be

013/ 31 12 35

 

Daniel Cienszkowski

Commercieel medewerker kredieten 

daniel@clerckxverzekering.be

013/ 31 12 35

0478/ 71 99 91

Paul Helsen 

Commercieel medewerker beleggingen & leven

paul@clerckxverzekering.be

013/ 31 12 35

0471/ 74 12 63

Kris De Wandelaer

Commercieel medewerker verzekeringen 

kris@clerckxverzekering.be

013/ 31 12 35

0496/ 59 06 09